HAKKIMIZDA Edirne Karaca Kız Öğrenci Pansiyonu

1995 yılından günümüze

Edirne Yüksek Öğretim Karaca Kız Öğrenci Pansiyonu (Yurdu)

Karaca Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Evleri.

1995 yılından bu yana çağdaş yönetim anlayışıyla daima kendini geliştiren ve sektörde marka halini alan işletmelerimiz, kız öğrencilere yönelik konaklama hizmeti sunmaktadır.

Edirne Karaca Kız Öğrenci Pansiyonu ve Karaca Kız Öğrenci Evleri; deneyim ve bilgi birikiminin getirdiği profesyonellikle, insalara özverili hizmet vermenin bilincinde olan ve bu bilinçle hareket eden işletmelerdir.

Başarının, çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Atatürk ilke ve inkılaplarından hiç bir zaman ödün vermeyen, Özel Öğrenci Yurdu statüsündeki Karaca Kız Pansiyonu; konforlu, temiz, misafirperver ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetim ve yönetmeliklerine uygun olarak yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir yaşam alanı sağlamaktadır.

Pansiyon ve Öğrenci Evlerimizde uygun bütçe ile çeşitli konaklama hizmetlerine ulaşabilir ve Edirne içi ulaşım kolaylığı ile Edirne'nin merkezinde olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.

İşletmelerimiz hiç bir şekilde vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaata bağlı değildir.